KızlarvsErkekler Forumuna Hoşgeldiniz! v1.0

İş hayatına dair paylaşımlar ve fikir alışverişi
Kullanıcı avatarı
By Gigii
#70
Kadın yöneticilerin zor olduğundan bahsederler ama bazı erkekler de kadınlara taş çıkartır. Hele evde mutlu değilse vay halinize . Kaçta çıkacağınız onun keyfine bağlıdır.
Kadınların da zor olanı çoktur. Bekarsa çocuk yoksa o çıkmadan da çıkmanıza izin vermiyorsa bittiğiniz andır. Gece 10 da gidersiniz artık eve .

Kadın mı erkek mi bilemedim ben şimdi ama😌
#74
Özel günlerinde kadın, diğer günler erkek yöneticiler çekilmezdir. O günlerde kadınların voleybol oynaması gerekmiyor mu aslında? Ben de bilemedim bak eheuheueheueh 🤔🤔🤔🤭🤭🙈🙈🙈🤭🤭
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Kızlar vs Erkekler'in Arkasındaki Güç

Tılsımlı İşler, internet projeleri üretmek üzere kurulmuş bir içerik firmasıdır. Üçüncü taraflara sunduğu içerik sağlama hizmetlerinin yanı sıra, kendi yönettiği web siteleri ve bloglar sayesinde de geniş kitlelere ulaşmakta, internet tabanlı teknolojiler ile desteklediği yenilikçi fikirleri ile de adından sıkça söz ettirmektedir.
İşlerimizdeki "Tılsım" nerede derseniz; yaptığımız işlerde gösterdiğimiz özveride, en yüksek düzeyde sunmayı tek hedef olarak seçtiğimiz hizmet kalitemizde, her zaman daha iyiye ulaşma yönündeki arzumuzda, işimize duyduğumuz saygıda ve müşterilerimiz ile geliştirdiğimiz uzun süreli ve sağlam ilişkide demek sanırız ki yanlış olmayacaktır.