KızlarvsErkekler Forumuna Hoşgeldiniz! v1.0

Kızlar Ne İster & Erkekler Ne Yapar?
By umutg
#83
Kızlar Vs Erkekler diyoruz ya dostlar, en temel farklılığa değinmek lazım belki de... Belki nadir de olsa, sadece erkeklerde görülen bir duruma değinmek, hemcinslerimiz adına bir öz eleştiri yapmak;

Adam gibi sevmeyi bilmediğimiz gibi, adam gibi ayrılmayı da bilemiyoruz. İnsan olmayı beceremezken adam olmaya çalışıyoruz. Sonuç, 10 yaşındaki kızının gözleri önünde eski karısının boğazını kesen hayvanlar ile aynı havayı soluyoruz ve çaresizce bir sonraki kurbanın kim olacağını bekliyoruz. Olmaz olsun böyle adamlık, böyle insanlık!

eminebulut.jpg
eminebulut.jpg (35.06 KiB) 281 kere görüntülendi
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Kızlar vs Erkekler'in Arkasındaki Güç

Tılsımlı İşler, internet projeleri üretmek üzere kurulmuş bir içerik firmasıdır. Üçüncü taraflara sunduğu içerik sağlama hizmetlerinin yanı sıra, kendi yönettiği web siteleri ve bloglar sayesinde de geniş kitlelere ulaşmakta, internet tabanlı teknolojiler ile desteklediği yenilikçi fikirleri ile de adından sıkça söz ettirmektedir.
İşlerimizdeki "Tılsım" nerede derseniz; yaptığımız işlerde gösterdiğimiz özveride, en yüksek düzeyde sunmayı tek hedef olarak seçtiğimiz hizmet kalitemizde, her zaman daha iyiye ulaşma yönündeki arzumuzda, işimize duyduğumuz saygıda ve müşterilerimiz ile geliştirdiğimiz uzun süreli ve sağlam ilişkide demek sanırız ki yanlış olmayacaktır.